Pre protipožiarne dvere Lark poskytujeme plný záručný a pozáručný servis, vrátane zo zákona vyplývajúcich pravidelných kontrol protipožiarnych konštrukcií. To zahŕňa opravy, výrobu a montáž nových výrobkov alebo poškodených častí či kompletný servis a kontrolu akcieschopnosti podľa požiadaviek zákazníka.

Pokiaľ je závada odstrániteľná na mieste, tak po odsúhlasení ju odstránime ihneď. Ak to nie je možné spraviť hneď, pošleme zákazníkovi cenovú ponuku a dohodneme termín opravy. Pre protipožiarne dvere Lark poskytujeme plný záručný a pozáručný servis, vrátane zo zákona vyplývajúcich pravidelných kontrol protipožiarnych konštrukcií. To zahŕňa opravy, výrobu a montáž nových výrobkov alebo poškodených častí či kompletný servis a kontrolu akcieschopnosti podľa požiadaviek zákazníka.

Pokiaľ je závada odstrániteľná na mieste, tak po odsúhlasení ju vykonáme ihneď. Ak to nie je možné spraviť hneď, pošleme zákazníkovi cenovú ponuku a dohodneme termín opravy. Samozrejme po každom servisnom zásahu vystavíme na prianie klienta potvrdenie o vykonanej údržbe aj s presným popisom.

Všetky servisy, kontroly a údržby vykonávame kompletne na celom území Slovenska.


* Vami odoslané osobné údaje sú spracovávané výlučne pre spracovanie Vášho dopytu